استفاده شما از وب سایت لوازم خانه و آشپزخانه نوین به معنی توافق کامل شما با شرایط مندرج در این صفحه می باشد.

1. خدمات و محتویات سایت، صرفا براى استفاده شخصى و غیر تجارى شما عرضه شده است. هر گونه سوء استفاده از این اطلاعات پیگرد قانونی خواهد داشت و هیچ فرد حقیقی، حقوقی یا سایتی به هیچ عنوان نمی تواند از اطلاعات موجود در سایت براى فروش، تولید مجدد یا ایجاد ترافیک در سایت خود استفاده نماید. اگر مایلید از سرویسها و محتویات سایت جهت مقاصد تجارى استفاده نمایید لازم است از قبل به ما اطلاع دهید. براى این کار لطفا با ما تماس بگیرید. استفاده از محتویات سایت لوازم خانه و آشپزخانه نوین برای سایت ها و وبلاگ های شخصی تنها به شرطی که منافع تجاری مد نظر نباشد با ذکر منبع یا آدرس سایت مجاز می باشد.

2. اطلاعات موجود در سایت لوازم خانه و آشپزخانه نوین از منابع معتبر و مرتبط جمع آوری و در سایت قرار داده شده است. ممکن است اطلاعات ارائه شده در سایت صنایع تولیدی نوین در مواردی غیر دقیق یا دارای خطاهای نگارشی باشد. سایت لوازم خانه و آشپزخانه نوین مسئولیتی را در قبال اطلاعات ارائه شده برعهده نخواهد داشت. سایت لوازم خانه و آشپزخانه نوین به طور مداوم اطلاعات و محتویات سایت را به روز خواهد کرد.

3. لوازم خانه و آشپزخانه نوین برای پیشرفت و تامین هزینه های جاری سایت، از نمایش آگهی های تبلیغاتی استفاده می کند که چگونگی و حدود آن توسط لوازم خانه و آشپزخانه نوین تعیین خواهد شد.

4. شما به سایت لوازم خانه و آشپزخانه نوین اطمینان می دهید که از این سایت برای رسیدن به مقاصدی که بر خلاف قوانین موضوعه یا شرایط استفاده از سایت لوازم خانه و آشپزخانه نوین می باشد استفاده نخواهید کرد. شما از سایت لوازم خانه و آشپزخانه نوین به گونه ای استفاده نخواهید کرد که باعث آسیب، از کار انداختن یا معیوب ساختن وب سایت شود. همچنین شما مجاز به دسترسی یا تلاش برای دسترسی به اطلاعات، محتویات یا ورودی هایی که تعمدا به طور متعارف در دسترس قرار نگرفته یا از طریق صفحات سایت ارائه نشده اند نیستید.

5. سایت لوازم خانه و آشپزخانه نوین ممکن است دارای لینک هایی به سایت های دیگر باشد. این سایت ها تحت کنترل صنایع تولیدی نوین نیستند و سایت لوازم خانه و آشپزخانه نوین هیچ مسوولیتی در قبال محتویات این سایتها شامل (و نه محدود به) لینک های دیگری که ممکن است در این سایت ها باشد ندارد. سایت لوازم خانه و آشپزخانه نوین این لینک ها را برای سهولت شما فراهم کرده است و وجود هر یک از این لینک ها به معنی تائید یا هر نوع ارتباط ما با اداره کنندگان آنها نیست. سایت هایى که در آگهی ها یا صفحات سایت لوازم خانه و آشپزخانه نوین لینک می شوند توسط افرادی خارج از لوازم خانه و آشپزخانه نوین اداره می شوند، لذا سایت لوازم خانه و آشپزخانه نوین نمی تواند در مورد آنها ضمانتى داشته باشد. شما توافق می کنید مسوولیت هرگونه خسارت و آسیب احتمالی وارده به راﻳﺎنه تان را از طرﻳﻖ وﻳﺮوس یا فایل های مخرب دیگر که می تواند ناشی از درﻳﺎفت و استفاده از داده ها و فایل های متعلق به سایت های لینک شده در سایت لوازم خانه و آشپزخانه نوین باشد، خود برعهده خواهید داشت.

6. وبسایت لوازم خانه و آشپزخانه نوین هیچگونه مسوولیتی را در رابطه با حذف شدن صفحات سایت خود و یا لینک های مرده نمی پذیرد. سروﻳس های سایت «آنگونه که هست» ارائه می شود و سایت لوازم خانه و آشپزخانه نوین تحت هیچ شرایطی مسوولیت تاخیر یا عدم کارکرد سایت را که می تواند ناشى از عوامل طبیعى، نیروى انسانی، مشکلات اینترنتى، خرابی تجهیزات کامپیوترى، مخابراتى و غیره باشد بر عهده ندارد.

7. سایت لوازم خانه و آشپزخانه نوین اطمینان، سهولت، مناسبت داشتن و دقت اطلاعات، سرویس ها و گرافیک موجود را تضمین نمی کند. سایت صنایع تولیدی نوین این اطلاعات، سرویس ها و گرافیک را بدون هرگونه قید یا تضمین «آنگونه که هست» ارائه می کند. وب سایت لوازم خانه و آشپزخانه نوین تحت هیچ شرایطی خسارت های احتمالی ممکن را که به هر دلیل به خاطر از دست دادن دسترسی یا اطلاعات در پی استفاده از سایت لوازم خانه و آشپزخانه نوین یا از تاخیر یا ناتوانی در استفاده از سایت یا سرویس های آن حاصل شود نمی پذیرد.

8. این توافق نامه تحت قوانین کشور ایران مقرر می گردد و به معنی توافق کامل کاربر با شرایط استفاده از وب سایت لوازم خانه و آشپزخانه نوین خواهد بود و جایگزین کلیه توافقات قبلی یا جاری محسوب می شود.

9. سایت لوازم خانه و آشپزخانه نوین ممکن است دارای سرویس هایی با قابلیت مشارکت عمومی موسوم به سرویس های جمعی، همچون اتاق گفتگو، تابلوی اعلانات، تالار گفتگو، نقد، گروه های خبری، شبکه دوستان و سرویس های دیگری باشد که برای تسهیل ارتباط شما با دیگران (چه در مقیاس عمومی مثل تالار گفتگو و چه در مقیاس خصوصی مثل شبکه خصوصی دوستان) ارائه می شوند. شما توافق می کنید که از این سرویسهای جمعی، فقط برای ثبت، ارسال و دریافت پیامهایی استفاده کنید که مناسب و مرتبط با آن سرویس خاص باشد.

10. وب سایت لوازم خانه و آشپزخانه نوین الزامی به دیدبانی و کنترل سرویس های جمعی ندارد. با این وجود وب سایت لوازم خانه و آشپزخانه نوین این حق را برای خود محفوظ می دارد که محتویات ارسال شده در سرویس های جمعی را مرور و هرگونه ورودی نامناسب را حذف نماید.

11. ما ممکن است سرویس های خود را به هر دلیلى در زمانهای مختلف و بدون اطلاع قبلی، تغییر دهیم و حق تغییر شرایط این سرویس ها نیز برای ما محفوظ خواهد بود. بنابراین، شرایط استفاده از سرویس های سایت لوازم خانه و آشپزخانه نوین هر از گاهی روزآمد خواهد شد. در این صورت تاریخ مندرج در بالای این صفحه منعکس کننده آخرین زمان روزآمدسازی خواهد بود. شما توافق می کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر می باشد. در صورتی که شرایط استفاده از سرویس ها دستخوش تغییرات عمده شود خبر آن در صفحه نخست سایت منعکس خواهد شد.

12. © کلیه محتویات سایت لوازم خانه و آشپزخانه نوین شامل قانون حق تکثیر شده و متعلق به سایت لوازم خانه و آشپزخانه نوین می باشد.